MASANTA nabízí antigenní testy Singclean za 32 Kč přímo školám

 

S ohledem na případné komplikace, které některým školám mohou vzniknout díky zrušenému tendru na antigenní testy pro školy, se společnost MASANTA rozhodla nabídnout školám antigenní testy Singclean za cenu pro stát, tzn. 32 Kč/ks, a to bez ohledu na odebrané množství. Škola si bude moci vybrat variantu neinvazivního testu z přední části nosu, nebo ze slin. Firma MASANTA, jako výhradní distributor antigenních testů Singclean v ČR disponuje dostatečným množstvím antigenních testů, aby dokázal vykrýt potřebu škol. V současnosti probíhá v ČR konfirmační klinická studie antigenních testů Singclean. V průběžných výsledcích se řadí testy Singclean mezi nejlepší v kategorii neinvazivních antigenních testů.

 

„V těchto dnech se na nás obrací bezradní ředitelé škol s dotazem, zda jim jsme schopni dodat antigenní testy napřímo, pokud jim je nedodá stát. Stejně, jako jsme chtěli v prvním tendru pomoci státu získat antigenní testy v akceptovatelné kvalitě za nízkou cenu a ušetřit tak stovky milionů korun, tak teď stejnou možnost nabízíme zřizovatelům škol či přímo školám. Testy jim dodáme bez ohledu na množství za stejnou cenu, za kterou jsme je nabídli státu, tedy 32 Kč,“ říká Martin Ladyr, zakladatel firmy MASANTA, která v dubnu dodala antigenní testy do škol prostřednictvím centrálního nákupu Správy státních hmotných rezerv. „V případě zájmu ze stany škol udržíme v povozu i všechny podpůrné aktivity, jakými je například infolinka či web s instruktážními videi. Učitelé i žáci tak budou moci pokračovat v testování, na které jsou již zvyklí,“ dodává Ladyr.

 

Balení po 20 kusech testů z přední části nosu nebo ze slin pak vyjde na 640 Kč. Testy školy a další státní organizace mohou objednat prostřednictvím e-mailu podpora@masanta.com, nebo na infolince pro školy 228 229 645.  Více informací najdete na www.goodtest.cz.

 

Kontakt pro média: Aleš Povr, povr@goodmask.cz, tel.: 608 272 217.

MASANTA logo.png
gt.png